عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی | عکاس صنعتی

عکاسی صنعتی یکی از شاخه های عکاسی می باشد که به سفارش یک سازمان صنعتی صورت می پذیرد و به ثبت فرایندهای تولید ، محصولات ، سازمان کار ، کارکنان و یا تجهیزات سازمانی می پردازد. عکس صنعتی ممکن است با مقاصد داخلی ( به عنوان مثال اداری و یا روابط صنعتی ) و یا خارجی ( به عنوان مثال تبلیغات یا روابط عمومی ) بکار گرفته شود.
استودیو هفت مفتخر است از بدو شروع به کار خود در سال ۱۳۸۴ بعنوان یک مجموعه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی به ارائه بهترین کیفیت ، عشق و شور فراوان در اجرا و مجموعه ای متعهد در میان بزرگترین تولیدکنندگان کشور شهرت یافته است.

خدمات عکاسی تجاری ما عبارتند از:

عکاسی صنعتی از محصولات برای ارائه در کاتالوگ ، بیلبورد و وب سایتها و شبکه های اجتماعی
عکاسی از خط تولید کارخانجات و فضای داخلی شرکتها (محیطی-پرسنل)
عکاسی تبلیغاتی برای برندها و تولید کننده ها
عکاسی خودرو
عکاسی  مد و پوشاک
عکاسی مواد غذایی
عکاسی مبلمان و دکوراسیون داخلی
عکاسی از سمینارها

همانطور که میدانیم عکاسی حرفه ای صنعتی میبایست توانایی شرکت شما ، خدمات و محصولات تولیدیتان را با بهترین شرایط ممکن کیفی معرفی نماید و ما مفتخریم که حرفه ای ترین فضای ممکن ، متشکل از اساتید دانشگاه های هنر ، فارغ التحصیلان رشته های مرتبط از کشور ایتالیا و بهترین تجهیزات عکسبرداری را در راستای تحقق این امر برای شما عزیزان فراهم نموده ایم.

در راستای سیاست های استودیو هفت که همانا ارائه بهترین خدمات عکاسی صنعتی با کیفیت با هزینه های منطقی است ، کارشناسان این مجموعه در صورت لزوم در تمام مراحل مختلف از ایده پردازی گرفته تا کارهای نهایی کامپیوتری در کنار شما خواهند بود تا جایی که رضایت شما برآورده گردد.

در پایان از شما عزیزان دعوت میکنیم تا از پروژه های مختلف عکاسی صنعتی و تبلیغاتی انجام شده توسط این مجموعه که در منوی زیر قابل انتخاب میباشد بازدید نمایید و برای شروع یک همکاری پایدار با ما تماس بگیرید.

تلفن استودیو(ایران): 2122302844-98+

تلفن استودیو(ایتالیا): 3452277999-39+

عکاسی صنعتی, عکاس صنعتی, عکس صنعتی, عکاس تبلیغات, عکاس تبلیغاتی, عکاسی صنعتی وتبلیغاتی, عکاس صنعتی وتبلیغاتی, عکاسی صنعتی ازاستیل, عکاسی صنعتی از خط تولید, عکاسی ازکارخانه, عکاسی صنعتی ازمحصولات، عکاسی فرش، عکاسی ازسینک، عکاسی از گاز، عکاسی ازیخچال، عکاسی چرم