طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ و بروشور

طراحی کاتالوگ

تبليغات يك محصول از نظر مشتريان و هم از نظر توليد كنندگان نكته ای ضروری ميباشد.
تا زمانيكه محصول توليد شده جذاب و يا از نظر كيفيت مطلوب نباشد، مصرف كنندگان آن محصول را برای خريد انتخاب نخواهند نمود.
امروزه تبليغات بسياری از شرکت ها در بازار ديده ميشود در نتیجه برند های مطرح سعی می کنند  تبليغات محصولاتشان در راستای كسب سودهای كلان متفاوت ارائه نمایند. 
همان طور که میدانیم محصولات فقط از نظر كيفی نميتوانند برای مخاطب جذابيت ايجاد نمايند بلكه توليد كنندگان نيز ميبايست نكات ديگری را برای جذب بيشتر مخاطبین خود مد نظر قرار دهند كه بطور مثال تاثير طراحی كاتالوگ محصولات، تبليغات مناسب، طراحی بسته بندی شيك، عكاسی حرفه ای تبليغاتی و غيره را  نميتوان نادیده گرفت.
شما در استوديو هفت تجربه های تلخ و استرسهای گذشته را نخواهيد داشت چون كارشناسان با تجربه ما تمام مراحل تبليغاتی شما را بدست خواهند گرفت از طراحی كاتالوگگرفته تا چاپ نفيس آن .
سالها تجربه ما اين اطمينان را به شما ميدهد كه تمام توانائيهايمان را براي ارائه بهترين سرويس در اختيارتان قرار خواهيم داد.
اين مجموعه در زمينه های مختلفی چون طراحی گرافيك، طراحی كاتالوگ های نفيس، طراحی بروشور، خدمات حرفه ای عكاسی، سرويسهای مختلف فيلم صنعتی و تبليغاتی، آماده ارائه بهترين كيفيت و خدمات برای مشتريان محترم و توليدكنندگان نکته بین ميباشد .
  • در پایان از شما عزیزان دعوت میکنیم تا نمونه طراحی کاتالوگ شرکت تک چرم که توسط این مجموعه طراحی، عکاسی و چاپ گردیده و در بالای همین صفحه به نمایش در آمده است را مشاهده نمایید و  برای شروع یک همکاری پایدار با ما تماس بگیرید .
  •  
تلفن دفتر مرکزی: 22302844 – 021
  • ایمیل: info@studio7.ir
 

توجه:

بدلیل کپی برداری های گسترده از سایت استودیو هفت توسط همکاران ما در سرتاسر ایران، این مجموعه هرگونه استفاده بدون اجازه کتبی از مطالب و یا تصاویراین سایت را پیگیری قانونی خواهد نمود.